Náhoda nebo osud?-Díl 2

24. března 2011 v 21:01 | Dell-chan
Tak, konečně je tu 2.díl jednorázovky "Náhoda nebo osud", moc se omlouvám, že je to tu pozdíš. Nakonec jsem se rozhodla, že budou 3.díly. tady máte 2. a máte se na co těšit příště!!!! Jen se omlouvám, že je to trochu kratší, příště bude delší, to vám slibudu. Snad se Vám to bude líbit a poprosila bych všechny, kteří budou číst jednorázovku, at prosím zanechají jakýkoliv komentář!!!!!AŤ VÍM, JAK NA TOM JSEM!!děkuju. Vaše Dell-chan
Nestihla jsem uhnout a rovnou jsem do něho napálila. Když jsem se postavila a podívala do koho jsem vrazila, čekal mě šok. Přede mnou stál Sasuke (jeho jméno jsem náhodou zjistila na další den po jejich příchodu). TEN SASUKE!!! Vůbec jsem nevěděla, co říct. Proto jsem řekla první věc, co mě napadla.
"Omlouvám se ti, že jsem do tebe narazila."vykoktala jsem ze sebe.


Náhoda nebo osud?Díl 2
A přitom jsem se mu podívala do těch jeho černočerných očí. Začala jsem se v nich ztrácet, když na mě poprvé promluvil.
"Nic se neděje"odpověděl mi. Jak krásně zněl ten jeho hlas. To se mi snad zdá!!! V ten překrásný moment nás musel vyrušit zrovna jeho kamarád Kiba.
"Hej Sasuke, měli bychom už jít"řekl mu. Stále jsme udržovali oční kontakt, i když Kibovi odpovídal, že hned za ním doběhne. Kibovi nezbylo nic jiného, než jít. Bylo mi trochu (hodně:D) trapně jen tam tak stát.
"Promiň, ale už budu muset jít. Mám hodinu tělocviku."vykoktala jsem ze sebe.
"Jo, jasně"odpověděl mi vzápětí Sasuke, rozloučil se a upaloval za Kibou. Celou hodinu tělocviku jsem byla poněkud mimo. I má kamarádka Hinata si toho všimla, a to je co říct. "Přece se známe už odjakživa, ne?"řekla mi. "Já vím, jak bych na to mohla zapomenout?"odpověděla jsem jí.
Další hodinu jsme měli nudnou biologii. Všimla jsem si, že tu není Sasuke a jeho kamarádi (Neji a Kiba, kdo by nepochopil). Přišlo mi to divné, když jsem je potkala a se Sasukem jsem se dokonce srazila. Hodina biologie utekla jako voda a já jsem šla s Hinátou ke skříňkám, kde jsme se vzápětí rozloučili a Hinata šla na další hodinu. Já jsem si ze skříně vytahovala učebnici se sešitem, když jsem je zahlédla. Měli namířeno pryč z budovy školy, takže mi to přišlo divný proč jdou pryč, když za chvilku začíná další hodina.
To bych ale nemohla být já, kdybych je nešla sledovat. V tu chvíli jsem nepomyslela na nějakou hodinu, chtěla jsem prostě zjistit, kam to jdou. Už šli dobrých 10 minut a stále si mě nevšimli a neslyšeli. Najednou zastavili. Byli tak nehybní, že bych něřekla, že jsou to lídé, ale SOCHY. Byla jsem jimi tak uchvácená, že jsem si nevšimla, že zmizeli. Ale jakto? Vždyť jsem jenom mrkla a byli fuč...!!!
Rozhlédla jsem se okolo sebe, jestli náhodou nejsou někde za mnou. A nebyli, no tak kde jsou? Pořád jsem byla trochu mimo, ale po chvilce jsem se vydala jít dál. Ani nevím, kudy přesně jsem šla, ale najednou jsem viděla otočeného zády ke mě Kibu, jak je ohnutý nad nějakým zvířetem. Co tam proboha dělá? Chtěla jsem se hnout z místa, ale ono to prostě nešlo. Bylo to snad strachem, který jsem pociťovala vždy, když jsem ty tři potkala nebo jsem je jenom z dálky zahlédla? Nebo to bylo něčím jiným? Ne, určitě to bylo strachem. Strachem k nim.
Když jsem se vzpamatovala, tak jsem si v té rychlosti uvědomila, že nevím, kde je Sasuke a Neji. To byla moje (životní) chyba.......
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Líbila se Vám povídka?

nádherná 43.2% (19)
pěkná 18.2% (8)
ujde 20.5% (9)
fuj!!! 18.2% (8)

Komentáře

1 Am Am | 7. dubna 2011 v 14:28 | Reagovat

Super!!!!!!!!!!!!!

2 káťa káťa | 4. července 2011 v 17:53 | Reagovat

supeeer honem další :D :D :D

3 lisi lisi | Web | 15. července 2011 v 23:36 | Reagovat

prosiiiim pokracko:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama