Náhoda nebo osud?-Díl 1

3. března 2011 v 20:58 | Dell-chan
ahojky, tady máte tu slibovanou jednrázovku na pár Sasusaku. Druhý díl napíšu později, až uvidím, že je tu HOOODně komentíků xD. Klidně napište i kritiku, mě to vadit nebude. a teď už k povídce.Ať se líbí vaše Dell-chan
jinka se VÁM OMLOUVÁM, ŽE JE TO TAK KRÁTKÝ. Příště bude delší.Náhoda nebo osud?Díl 1
Asi bych se Vám měla nejdřív představit. Jmenuju se Sakura Haruno a jsem už druhým rokem žákyní Střední školy v Konoze. Je mi 16 a půl let a nejsem moc oblíbená mezi žáky. Ve škole se "skoro vše" změní od základu. A tím začíná můj životní příběh.
Každý, pro mě nudný, den musím chodit do škole, Jako obvykle se ve škole zkouší, píší testy a nebo se učí.
Avšak jednoho dne k nám do třídy mají nastoupit nový spolužáci, o kterých se už dobrý ten týden šeptá, jací to jsou bohatí teenageři apod. Já jsem si původně v duchu myslela, jací to budou rozmazlenci, že se budou bavit jenom s nimi rovnými. To si bohužel nebudu myslet nějak dlouho, protože od jejich příchodu sem do školy se vše od základů změní. Teda alespoň pro mě. Nastal den D, kterému říkám od té doby, co jsem se dozvěděla kdy mají přijít.
První hodinu přišel učitel Kakashi pozdě. Nic neobvyklého. Za ním šli naši noví spolužáci. První měl dlouhé hnědé vlasy a na čele měl znak, který jsem v životě neviděla. Představil se pod jménem Neji Hyuuga. Druhý, který šel hned těsně vedle prvního, měl taky hnědé vlasy, ale měl je kratší a do špičata. Ten se představil jako Kiba. Ale kdo mě nejvíce uchvátil, byl ten, kdo vešel do třídy jako poslední. Měl uhlově černé vlasy a černočerné oči. Jako tma v noci, pomyslela jsem si v tu chvíli. Byla jsem ním tak fascinovaná, že jsem přeslechla jeho jméno. To mi ale vůbec nevadilo. Z těch tří jsem měla hodně divný pocit nejistoty, ale hlavně strachu. Učitel jim pokynul, aby si sedli do lavic. Jak jsem se neustále dívala na toho kluka s černýma vlasama, všimla jsem si, že se na mě podíval. Rychle jsem uhnula pohledem, abych nezčervenala. Pozdě. Zahlédla jsem, jak se pro sebe pousmál, ale asi se mi jen zdálo.
Celý den jsem neustále přemýšlela nad těmi novými. Měla jsem v břiše divné pocity. Jakobych je už někdy viděla nebo co. Ani jsem si nevšimla, že už je konec dne ve škole. Rychle jsem si sbalila učebnici a sešit a upalovala domů. Cestou dom ze škole jsem měla pocit, jako by mě někdo sledoval, proto jsem přidala do kroku a za chvíli jsem už yla v bezpečí domova, myslím.
Uběhl už týden od příchodu těch tří, pro mě neznámých lidí. Další den, když jsem se vzbudila, zjistila jsem, že jsem zaspala na hodinu tělocviku. V tom spěchu jsem si sebrala jenom tašku s učením a dres na tělocvik. Ani jsem nestihla posnídat. Celou cestu jsem "skoro" utíkala. Ve škole jsem se přeslékla do dresu a upalovala do tělocvičny. V tom spěchu jsem se nedívala před sebe, takže jsem si ani nevšimla osoby stojící přede mnou otočená bokem. Nestihla jsem uhnout a rovnou jsem do něho napálila. Když jsem se postavila a podívala do koho jsem vrazila, čekal mě šok. Přede mnou stál Sasuke (jeho jméno jsem náhodou zjistila na další den po jejich příchodu). TEN SASUKE!!! Vůbec jsem nevěděla, co říct. Proto jsem řekla první věc, co mě napadla.
"Omlouvám se ti, že jsem do tebe narazila."vykoktala jsem ze sebe.

Komentíky, plsplspls
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Líbila se Vám povídka?

nádherná 43.2% (19)
pěkná 18.2% (8)
ujde 20.5% (9)
fuj!!! 18.2% (8)

Komentáře

1 Kami - SB - Kami - SB - | Web | 4. března 2011 v 20:18 | Reagovat

ach Sakura zblbnutá Sasukem, tohle téma se nikdy neokouká, jen tak dál, těším se na další dílek, bylo to super :-)

2 Yuna Yuna | Web | 5. března 2011 v 10:55 | Reagovat

waaaaa :D:D....dalej dalej

3 tarei tarei | 5. března 2011 v 11:08 | Reagovat

dobrééééééé :) těším se na pokračování!

4 Tarei Tarei | Web | 5. března 2011 v 11:09 | Reagovat

[3]: to jsem já :) :D

5 ♫ Synthia ♫ ♫ Synthia ♫ | Web | 5. března 2011 v 17:27 | Reagovat

pěkný dess ^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama